Prima pagină   |   Harta site-ului   |    Flux RSS   |   Abonare la stiri prin email   |   Contacte   |   

   |   Text size:
     Română      English      Русский

 
 
 
 

 


Prima pagină  »  Despre Noi  »  Echipa
Echipa

Specialiștii Asociației „MOTIVAȚIE" din Moldova

Nicolae Beșliu

Președinte             

nicolae@motivation-md.org                                                               

Ludmila Iachim

Directoare Executivă (din 30 august 2018)

ludmila@motivation-md.org

Igor Meriacre

Fondator; Director Executiv (2002-2018)

igor@motivation-md.org

Ana Costin

Coordonatoare Program Angajare Asistată

ana.costin@motivation-md.org

Ion Burlacu

Manager financiar

ion.burlacu@motivation-md.org

Valentina Toporeț

Manager Resurse Umane, Coordonator Program Dezvoltare Organizațională

valentina@motivation-md.org

Olga Morari

Administratoare Centre, Specialistă Angajare Asistată

olgam@motivation-md.org

Olga Popescu

Psiholog, Specialistă Angajare Asistată

olga.popescu@motivation-md.org

Mihaela Vdovicenco

Specialistă Angajare Asistată

mihaela.vdovicenco@motivation-md.org

Tudor Onofrei

 

Evaluator (specialist adaptări spații), Administrator Sisteme Informatice

tudor@motivation-md.org

Natalia Codrean

Specialistă Angajare Asistată

natalia.codrean@motivation-md.org

Victoria Boțan

Specialistă Comunicare și Relații Publice

victoria.botan@motivation-md.org

Natalia Popov

Specialistă Angajare Asistată

natalia.popov@motivation-md.org

Cerchez Gheorghe

Șofer

gheorghe.cerchez@motivation-md.org

 



Prima pagină  »  Despre Noi  »  Echipa

27.05.2020
Suport informațional și psihologic pentru femeile cu dizabilități
27.05.2020
Spot audio privind suportul informațional pentru femeile cu dizabilități
13.05.2020
Aplică la suportul psihologic online pentru femeile cu dizabilități

31.03.2020
Taisia – un model de viață și curaj
25.02.2020
În stil activ pe patru roți
18.02.2020
De la stagiu la angajare

Oficiu or. Chișinău

Tel/Fax:(+373-22)-66-13-93

 

Oficiu Vadul lui Vodă

Tel/Fax:(+373-22)-41-71-55

detalii...

 


 

 

 

 


SUPORT IN ANGAJARE

 

HARTA ACCESIBILITĂȚII

 

CONTĂM PE SPRIJINUL ȘI IMPLICAREA DVS.

Crearea acestei rubrici are drept scop facilitarea angajării în câmpul muncii a persoanelor

cu dizabilități precum și recrutarea acestora de către potențialii angajatori.

Harta conține informații despre clădirile accesibile și neaccesibile din Republica Moldova. Pentru a afla mai multă informație, accesați rubrica Despre. Harta este modificată prin introducerea informației noi colectate de la cetățeni. Contăm pe implicarea DVS! Persoanele care primesc suport din partea Asociației nu achită pentru serviciile prestate. Deseori nu avem resursele financiare necesare penru a acoperi numărul mare de persoane care ni se adresează.
Citeşte mai mult... Citeşte mai mult... Citeşte mai mult...

 


Aceast web site a fost renovat grație suportului financiar acordat din partea Reprezentanței IM Swedish Development Partner, cu fonduri de la Sida și SMC (Consiliul Misiunii Suedeze).
IM/Sida/SMC nu împărtășește neapărat punctele de vedere și opiniile prezentate aici. Responsabilitatea aparține exclusiv autorilor.

© 2020 Asociația "MOTIVAȚIE" din Moldova   | Politica utilizare cookie și confidențialitate |  Site elaborat de WebDesign.MD
Total vizitatori unici: 640081 | Total ieri: 223 | Total azi: 4
PAGINA ÎN SUS